Říjen 2010


Zachráněná, Kapitola 1.

28. října 2010 v 14:46 | Nala |  Psaná forma děl [Příběhy]
Mám tu nový, již dodělaný příběh. Překopíruji ho z Wordu. Každý týden tu bude ve čtvrtek přibývat po jedné kapitole. Doufám, že budete napjatí. ;) Tento příběh je podle pohledu VITANI, je to o JEJICH DĚTECH a někdy se její pohled změní na pohled někoho jiného.
Záchraněná
Kapitola 1.
Seděla jsem ve "Vyhnanství" a čekala na Kopu. Vyjednával na Lví Skále společně s Kiarou, Nalou, Simbou a Zazuem o tom, kdo tedy bude vládnout Lví Říši a kdo "Vyhnanství". Po tom, co se Kopa vrátil, byli všichni nadšení, ale i zaražení, protože aby měla jedna země dva páry a ta druhá žádný, tak to opravdu nešlo! Kdybychom tu zůstali nebo kdyby se sem přistěhoval Kovu a Kiara, samozřejmě by to nebylo Vyhnanství, vymyslel by se název... ale prozatím tomu říkejme vyhnanství. Já na schůzi jít nemohla. Zřejmě si říkáte proč.

Kopo... neotáčej se...

28. října 2010 v 13:37 | Nala
Začala jsem: 28. 10. 2010
Dodělala jsem: 28. 10. 2010
Komentář autorky: Nepiplala jsem se s tím moc dlouho :D Docela se mi to líbí...
Co bych vytkla: Ty Kiařiny barvy! Ano, ty jsem vůbec neodhadla. Také pak pozadí za šutrama :P Ten Kopa se mi taky moc nepoved :D dělala jsem to narychlo, příště to bude lepší =)
Děj/ Vysvětlení: Princ Kopa šel ukázat své malé sestře Kiaře několik zákoutí Lví Říše. Když přišli na Sloní Hřbitov, první, co Kiaru vyděsilo, byla zaschlá krev na kamenech a pak ohryzané kosti. Horší to bylo, když viděla i zbytky chlupů a srstí ostatních lvů a zvířat. Kopa ji uklidňoval, ale Kiara pořád hleděla do země. Pak, když s uklidněným výrazem vzhlédla, uviděla nejen Kopu, ale Ziru, která stála za ním. Sklopila uši a rozklepala se. Zvedla packu, ukázala na Ziru drápkem a vykoktala: "Ko-Kopo, ne ne-neotáč-čej ssse..." (Utekli.)
PROSÍM o komentáře! Jsem zvědavá na váš názor! =3

Ohledně designu na ScarFanu

19. října 2010 v 14:59 | Nala
Ohledně designu na ScarFanu
Design tu ještě není... to proto, že se s ním peru už tři dny! :C nevím, asi nechám někoho, aby nám vyrobil... hlavně pls nikdo neobjednávejte od Sinai... nejsem s ní rozhádaná nebo tak, ale prostě musím říct: její designy jsou pěkné, nebudu říkat, že kawai, cute, nej jaký jsem kdy viděla atd. nj, líbí se mi, ale to nastavení... na každém blogu se snad všem zobrazuje takový ten pruh... když si dáte na monitoru nastavení velikost stránky: 100%, máte tam takový pruh. (viz. blog sestry Lai- Lucky) Budu se mořit dál :D mimochodem, už pracuji na MENU. Chci, aby to tady bylo hezké. :) takže prosím VARUJI:


NIKDO MI DO NIČEHO NEZASAHUJTE PROSÍM! VŠECHNO SI DOKÁŽU UDĚLAT SAMA, kdybych potřebovala pomoci, dám vám vědět. Děkuji za pochopení :)


Zlomený: Příběh Kiva - Strana 10-15

16. října 2010 v 20:49 | Keta |  Komixy
<-- Předchozí                     Další -->
Překlad by me

Zlomený: Příběh Kiva - Strana 5-10

16. října 2010 v 20:48 | Keta |  Komixy
<-- Předchozí                     Další -->
Překlad by me

Zlomený: Příběh Kiva - Strana 1-5

16. října 2010 v 20:46 | Keta |  Komixy
<-- Předchozí                     Další -->
Překlad by me

Dobrý den, jmenuji se... né, ten nápad nechám na pak xD

16. října 2010 v 10:13 | Nala
Ahoj... Čau... Pac... muck... dobréj... konichiwa... hi... jaký je pozdrav kryptozoologů? xD no, teď jsem pozdravila všechny xD
Ahoj: návštěvník, Čau: návštěvnice xD, muck: ségra =* ♥, dobréj: Sarafina, Konichiwa: Lara, Hi: Keta

No... po tom zmatkovém začátku bych mohla už konečně začít kapičku normálně, ne?

Tak... Hned co přijdu, rázem se to tu mění že? Konečně víkeeend... lol, odbočuju --"... já dneska
nejsem normální sry xD •^^"• *slza trapnosti* jen jsem ráda, že jsem OPĚT na SF =) když už
'neexistuje' uruna, snad nám to nikdo mazat nebude... vymyslím lepší design, lidičky... jsem tu sotva
pět minut a už a) rekonstruuju b) nastavuju c) roztřiďuju d) vymýšlím mé ztřeštělé nápady... :) aby
jste rozuměli: a) dess b) dess etc. c) hlavně rubriky ;) d) jeden sem napíšu...
ohledně nadpisu: Dobrý den, jmenuji se... Lara, Sarafína, Keta, Lai... prostě každý si napíše do "Deníku" svůj článek o sobě =)

tím tu končím a jdu pomoct s designem atd. :D

Klanové země - Strana 10-20

15. října 2010 v 22:48 | Keta |  Komixy
<-- Předchozí                     Další -->
Překlad by me

Klanové země - Strana 1-10

15. října 2010 v 22:46 | Keta |  Komixy
<-- Předchozí                      Další -->
Překlad by me

Tak krásný obrázek Scara

15. října 2010 v 22:40 | Sarafína |  Obrázky
No tak když je tenhle blog o Scarovi tak by neuškodilo dát sem tenhle můj nejoblíbenější obrázek Scara ne? xD Nevím jestli vám se líbí ale mě strašně! Jak je Scar spokojený, jak hezky ''Vyfocen xD'' V tak krásné pozici. No a pak ještě to pozadí... Prostě krása. No ale nezjevil se tu ten obrázek už jednou? Jestli jo tak se omlouvám ale přece nebude vadit když se tu objeví znovu ne? xD x).
KRÁSA

Vitani-morská panna?Oo

15. října 2010 v 21:44 | Danique
eghh..trošku ma zaskočilo...


Simba vs Scar

15. října 2010 v 18:07 | Lara |  Obrázky
octopewz

thetigress
J-c
(c) J-CA teď Kung Fu Lions :D

Emo Hellion

Scar vs ... Shere Khan ? o.o

grincha

Zdravím xD

15. října 2010 v 17:13 | Keta |  Deník - Keta
Tak, stejně jako napsala Sarafína, píšu i já článek, kterým vás zdravím xD Takže ahoj xD
Jsem moc ráda, že mě sem Lara vzala, po něčem takovém jsem vždy toužila x) (Tedy aspoň ve svém internetovém životě x))
Mám takový pocit, že za chvíli budete mé jméno znát, jako jméno překladátorky x) Protože miluju TLK, miluju komixy a miluju angličtinu vzniká dokonalé spojení - neustále překládám anglické komixy z TLK do češtiny xD Takže devadesát procent článků, které přídám, budou nejspíš komixy xD
Každopádně jsem ráda, že můžu "svojí tvorbu" (mno, ty překlady, abyste mi rozuměli xD) uveřejňovat i jinde, než na svém hlavním blogu x)

Možná ocenění

15. října 2010 v 11:43 | Lara |  Soutěže

Pokaždé když v docházce získáš 5 bodů -


5 bodů - Diplom aktivního člena/admina
10 bodů - Diplom + animace
15 bodů - Diplom + Animace + Jmenovka

atd.

Jakmile dosáhneš 50 bodů můžeš si vybrat novou funkci na blogu a to je -

WebMaster
Asistent admina
Adresátor*


*Adresátor = Budeš nabízet blogům o TLK připojení se do našeho klubu tím že jim dáš naši adresu klubu a krátce popíšeš naši funkci.

Jakmile dosáhneš 100 bodů můžeš se stát Adminem !

Trošku velké číslo já vím :D


Kopův osud 8. část

14. října 2010 v 21:00 | Lara |  Psaná forma děl [Příběhy]
" Kopo ? Kopo ! Vstaň !! " mladý lev pootevřel oko a ušklíbl se. Nsd ním stála jeho matka." Ehh .. co ? Vždyť je hrozně brzo .. " " Kopo tohle je důležité !! Jedna z lvic naší smečky je .. mrtvá ! " " Co ?! " Kopa se rychle postavil  a vyběhl z jeskyně.U hloučku lvic stál Simba s Kiarou a nevypadali zrovna nejlíp. " Co se stalo ?? " Kopa se prodral hloučkem lvic a spatřil bezvládné tělo s prokousnutým krkem koupající se v louži krvi. " kdo to udělal ?! " Kopa nic nechápal.Jediné co poznal bylo smrtelné kousnutí.Patřilo lvovi a podle hloubky nejspíše samcovi. " Kdo to jen mohl udělat ? Byla březí .. " Nala byla v šoku. " Nikdo z naší smečky by to neudělal.Musel to být někdo z vyhnanců. " řekl Simba. " Nenecháme ji tu jen tak ležet.Bude řádně pohřbena. " Lvici pak přenesli na východní stranu Lví Skály kde byli pohřbeni dobří králové a členové smečky.Na západní straně Lví Skály byli pohřbeni špatní králové mezi nimi i Scar. Po pohřbu Kopa poodešel od Lví Skály a lehl si k napajedlu. " Copak tohle nikdy neskončí ? Proč nemůžeme žít v míru ? " řekl si pro sebe. " Zřejmě ne .. " Kiara si se smutným výrazem lehla ke svému bratrovi. " Myslím že vyhnanci nikdy nebudou mít dost .. " pronesla smutně. " Pojďme se projít a popovídat si jako brácha se setrou , co říkáš ? " snažil se změnit téma Kopa.  " Dobře .. " řekla stále ještě skleslá Kiara

" Kiaro vím že pohled na tu lvici pro tebe nebyl pěkný .. jenže to je život.Krutý a nebezpečný.Musíš si dávat pozor .. " " Jak to myslíš ? Jakože další budu já ?? " zděsila se Kiara. " ne tak jsem to nemyslel.Jen tě nechci zratit .. jsi ta nejlepší sestra co si můžu přát ! " Kiara se pousmála. " A ty jsi nejlepší brácha. " Oba se usmály a pak odešli za lvicemi které právě ulovili zebru.

Země vyhnaců ..

Do země vyhanců přiběhla Dotty. " Ziro , Kopa , Kiara a ostatní lvice právě hodují.Simba je sám u napajedla máme šanci ! " Zira se usmála.  " Kovu , Vitani , Nuko .. váš čas.. " Všichni tři hned věděli co mají dělat.Nuka a Vitani popadli klacky a běželi na Sloní hřbitov si je zapálit. Kovu se rozběhl do Lví Říše. " Dělej Nuko !! " " No joo ! " Oba sourozenci se navzájem pošťuchovali ale nakonec stejně zapálili okolí napajedla.Kovu už byl tam a z bezpečného místa pozoroval Simbu.Ten však za chvíli ucítil kouř a otočil se. " Rooaaaar !!! " Kovu vyběhl s křoví a skočil do vody za Simbou. " ZEMŘI !! " zařval Kovu. Simba se rychle vzpamatoval a vystartoval do protiútoku.Kovu na chvíli zaváhal a to mu překazilo útok.Simba se mu zakousl do zad a tlapou si ho držel.

(c) Tai91

" Graaah !! " Kovu zařval a snažil se vyprostit ze Simbova stisku.Nakonec se mu to povedlo.Škrábl Simbu přez čumák a začal utíkat na zapálené místo - podle plánu. Simba ho s vrčením následoval. " Stůj ty zbabělče !! " Kovu se ohlédl a zabrzdil.Obrátil se k Simbovi čelem a vrčel. " To ty jsi zabil Elinn ( ta lvice ) !! " " Ano .. a ty jsi zabil Scara !! " Rozzuřený Simba se v zápalu vzteku vrhl na Kovua.Ten se jeho útoku obratně vyhnul a skočil mu na záda.Zakousl se a snažil se Simbu strhnout k zemi.Kovu ho několikrát udeřil tlapou do obličeje a Simba tam začal krvácet.Kovu se však nevzdával a dál Simbu škrábal.Simbovi se nakonec podařilo Kovua shodit.Měl celý obličej od krve a sotva se držel na nohou. " He .. he he .. " zasmál se Kovu. Simba nabral poslední síly a skočil na něj.Kovu se mu však opět vyhnul a udeřil ho tlapou.Pak , když Simba ležel se na něj Kovu vrhl a i přez hustou hřívu se mu podařilo zakousnout se do Simbova krku. " GRÁÁÁÁÁÁÁHH !!! " Simbův poslední řev se rozléhal skoro po celé Lví Říši. Kovu ho pak pustil a s vrčením si prohlířel mrtvolu jeho soka.


" Scar je pomstěn ... "

Pokračování příště

Kopův osud 7. část

14. října 2010 v 20:56 | Lara |  Psaná forma děl [Příběhy]
Kopa seděl na skále a hřívu mu česal jemný vánek nastávajícího večera.Od poslední bitvy se Zirou se už vzpamatoval a byl odhodlaný zjistit pravdu.Něměl však odvahu vrátit se na Lví Skálu.Přemýšlel o tom jestli se má Ziře pomstít nebo se s ní domluvit po dobrém.Podíval se na oblohu a promluvil : " Prosím vás , dávné krále minulosti .. dejte mi znamení .. pomozte mi vyřešit tento velký spor , který se šíří již po generacích .. žádám vás o pomoc .. " Kopa se dlouze zadíval na večerní oblohu přecházející do tmavého tónu.Vzpoměl si na svou minulost  a litoval všeho co provedl , ikdyž si to vyčítal pouze on ..

Mezitím v zemi vyhnanců

" ANO !! " zařvala Zira.Probíhal další Kovuho "trénink".Ziře se před očima kreslila "nádherná" budoucnost.

" Výborně Kovu ! Jen tak dál a bude z tebe stejně mocný lev jako byl Scar ! Zabiješ Simbu .. a Lví Říše bude opět naše !  MUHAHAHAHAHAAA !!! " Nuka sedící opodál jen žárlivě pozoroval děsivého Kovua. " Chmm .. Kovu ani není syn Scara proč je vyvolený ?! " rozčiloval se.Nakonec to vzdal a poníženě odešel do jeskyně za Vitani a ostatními lvicemi. " Tak co Nuko ? Jak se daří našemu vyvolenému hm ? " zeptala se s úšklebkem Vitani. " Vypadá to že dobře .. bohužel .. " Odpověděl sklesle Nuka , poodešel od ostatních kousek dál a schoulil se v rohu. " Já mu jednou ukážu kdo je tu vyvolený .. " zašeptal a ponořil se do hlubokého spánku.Asi o 30 minut později do jeskyně vešel i oddechující Kovu s mnoha škámy a modřinami po celém těle.Za ním šla stejně doškrábaná Zira. " Výborně synu , skoro jsi mě porazil ! " pochválila Kovua Zira. " Díky mami.Moc se mi s tebou bojovat nechtělo ale byla to dobrá předehra .. " opáčil Kovu a ulehl do stínů jeskyně.

O týden později

Kovu už byl skoro dospělý lev a Zira ho trénovala čím dál tím častěji a tvrději.Jednou Kovu málem ztratil vědomí když opět bojoval se Zirou.Horko bylo nesnesitelné ale i při takových podmínkách se Kovu musel připravit na skutečnou bitvu.Zira s ním byla plně spokojená. " Skvěle Kovu ! Myslím že už jsi připraven na útok .. " řekla Zira chladně.Podívala se na jejího syna a usmála se. " Jdi .. jdi a znič našeho nepřítele .. já s lvicemi budeme na blízku.Jakmile Simba padne budeme připraveni ovládnout Lví Říši !! " Kovu kývl a rozběhl se do Lví Říše.Hned na kraji se setkal s Vitani a Nukou kteří měli založit požár , který by Simbu jistě překvapil. Kovu se řídil podle svých smyslů.Došel k hustému křoví a za ním viděl dva lvy. " Co .. " Kovu byl překvapený. Byl to Simba a Kopa ! " Tati .. omlouvám se že jsem se nevrátil dřív .. ale už tu budu pořád ! neboj ! "


" Ne .. " Kovu se rychle rozběhl k zei vyhanců a zastavil Vitani a  Nuku. " Útok se odkládá ! Simba je tu ještě s nějakým lvem.Zřejmě je to jeho syn .. " Vitani a Nuka přikývli , hodili hořící klacky do řeky a spolu s Kovuem beželi novinku oznámit matce. " COŽE ?! On stále žije ?! NE !! " Zira přímo zuřila. " Musíme vymyslet nový plán .. Simba musí být sám .. musíš ho zabít Kovu.Musíš zabít Simbu a pokud budeš mít možnost .. tak i jeho syna !! " Kovu s úsměvem přikývl. " Jistě.Udělám to.Udělám to pro Scara a pro nás ! Už nebudeme žít v bídě .. vrátime se tam , kam patříme ! Do Lví Říše .. pomsta bude velmi příjemná .. " Kovuho srdce zčernalo temnotou.Byl to hotový dvojník Scara.Byl stejně chytrý , lstivý a zlý jako on .. Jak se Simba , Kopa a ostatní obyvatelé Lví Skály vypořádají s nastávající pomstou ?

Pokračování příště


Kopův osud 6.část

14. října 2010 v 20:56 | Lara |  Psaná forma děl [Příběhy]
Svítalo.Savana se začala probouzet.Sluneční paprsky začaly "ohmatávat" tělo mladého lva vyplavené u řeky.Byl to Kopa.Ležel v bezvědomí u břehu již klidné řeky.Pak pomalu otevřel oči a pokusil se vstát. " Uhh .. " měl ochablé tlapky a svaly mu moc dobře nepracovaly.Postavil se ale neudělal ani jeden krok a už zase ležel na zemi. " Musím nabrat víc síly .. potřebuju jídlo .. " řekl tiše a s posledních sil zařval.Doufal že to někdo z jeho smečky uslyší , ale nic se nestalo.Nikdo nepřišel. " Vůbec se o mě nestarají .. bylo snad to , co říkala Zira pravda ? Je můj otec krutý vrah ? Měla mě Zira jako vlastního syna nebo mě jen využívala .. ? " Na tyto otázky si Kopa sám odpověděd nedokázal.Věděl že jestli tu bude ležet ještě dýl můžou přijít hyeny , šakali a podobné šelmy které by ho s chutí roztrhali na kusy a poté pozřeli.Uviděl nepatrný pohyb -  z trsu trávy vylezla velká krysa.Kopa měl šanci se najíst a tak neváhal.Postavil se a snažil se udržet na tlapkách , udělal pár krůčků a byl skoro u krysy.Pak ji přední packou přimáčkl k zemi a zakousl se do ní. " Aspoň něco. " řekl si a pustil se do krysy.


Mezitím Zira plánovala další pomstu

Zira se vplížila do Lví Říše a snažila se , aby ji žádné zvíře nevidělo.Její plán byl takový - Zira se dozvěděla o tom , že Kopa má malou sestru.Čím menší tím snadněji se dá oklamat .. chtěla udělat to samé jako s Kopou - namluvit Kiaře že její otec je vrah a že Zira ji chce pouze chránit.Tentokrát se ale musí ovládat .. Kiara si vesele poskakovala Lví Říší a každé zvíře ji nesmírně zajímalo.Pak se před ní však objevila lvice.Kiara zastavila a pozdravila ji , protože si myslela že je to jedna ze lvic ze smečky Lví Skály.Jenže to byla Zira. " Dobrý lov ! ( u nás to znamená dobrý den xD ) " řekla Kiara s úsměvem.Zira jí úsměv oplatila. " Dobrý lov , princezno .. jak se vede ? A co vrah ? " " .. vrah ? " podivila se Kiara. " Ooo ty to nevíš ? Tvůj otec zabil jeho strýčka .. "" Co to říkáte ? To by můj tatínek neudělal ! " " Opak je pravdou drahá .. já jen nechci aby to samé udělal tobě .. " " MĚ ?! Proč by mě táta zabíjel ,  on mě má rád ! " " Jenom tě klame ! Já bych tě ochránila ... i kdybych za to měla položit vlastní život .. " zalhala.   " DOST !!! " ke Kiaře a Ziře se přiřítil lev.Byl to Simba. " Jestli se ještě jednou přiblížíš k mé dceři .. "


( Omlouvám se že v předchozí části Zira přišla o oko a na tomto obrázku ho zase má xD )

Pokračování příštěKopův osud 5. část

14. října 2010 v 20:55 | Lara |  Psaná forma děl [Příběhy]
Od odhalení Ziřiny lži uběhly už 3 dny.Kopa byl stále naštvaný že se postavil proti svému otci.Měl výčitky ... Byl už skoro dospělý a hledal si partnerku.Ale moc lvic ho netáhlo.Jediné co ho v té době mohlo rozveselit je , že brzo bude mít sestřičku.Lehnul si na vyhřátý kámen a přemýšlel o své minulosti.

" Co asi teď dělá Zira ? Na pomstu nezapomene .. zajímalo by mě jestli bude její vyvolený Nuka nebo Kovu .. musím být připravený ochránit svou rodinu. "

Mezitím v zemi vyhnanců

" NE !! " Zira svou tlapou rozdrtila lebku gazely.Byla naštvaná a to dost. " Jak mohl můj plán selhat ?! " rozčilovala se. " Proč musí mít Simba takové štěstí a já ne ?! " zuřila. Podívala se na Nuku ,  Vitani a Kovu v dálce jak leží s ostatními lvicemi. " Ještě pořád mám Kovua a Nuku .. jeden z nich dokončí mou pomstu .. " S těmito slovy Zira skončila.Podívala se na oblohu a pak si šla lehnout do velkého termitiště , které vyhnancům sloužilo  jako jeskyně.

Další den

Kopa se probudil jako první a neslyšně vyběhl z jeskyně.Rozhlédl se a běžel dál.U prvního stáda gazel , které potkal se zastavil a přikrčil se. " Udělám své rodiče pyšné .. " řekl tiše.Plížil se vpřed ale pak se něco stalo.Z křoví naproti vyrazila lvice - měla nakouslé ucho a pruh na hlavě.Kopa věděl kdo to je - Zira ! A loví ve Lví Říši ! Kopa jako budoucí král musel něco udělat.Zira doháněla jednu gazelu , pak ji zavadila tlapou o nohu a gazela upadla.Zira jí rychle prokousla krk.Pak si však všimla blížícího se lva.Nachvíli strnula ale pak si stoupla před svou kořist , naježila srst na zádech a vrčela.Kopa už stál přímo před ní když pak řekl : " Co pohledáváš ve Lví Říši ?! " " Lovím , co bys asi řekl ? Kopa že ? " zeptala se. " Ano ,  ty jsi Zira .. a nemáš tu co dělat. " řekl Kopa a s vystrčenými drápy vrčel na Ziru.Ta byla však klidná. " Ale Kopo , byl jsi jako můj vlastní syn ! Vrať se ke mně ... zapomeň na Simbu .. nebo chceš mít za otce vraha ? " " Tohle už na mě neplatí Ziro , vím že můj otec není vrah ! " " Ale Kopo .. myslíš že ty hloupé , uslintané hyeny by si troufly na někoho tak silného jako byl Scar ? " zalhala o Scarovi Zira. " To je lež ! I lvice by dokázala přeprat toho vraha ! " zařval Kopa.Zira zaostřila zrak , zavrčela a připravila se ke skoku. " JAK SE OPOVAŽUJEŠ ?! " Zira se vrhla na Kopu , tentokrát ho skutečně zabít chtěla.Bojovala krutě a Kopa už schytal několik ran.Pak se rozhodl že by bylo lepší se stáhnout.Rozběhl se pryč , ale Zira ho sledovala.S řevem zoufalého Kopu doháněla.Ten pak prudce zahnul a běžel podél řeky , Zira ho následovala.Kopa měl plán a doufal že výjde.Vyběhl na výstupek nad řekou a otočil se k Ziře. " Ale , ale , ale ... naše princátko je úzkých ? Oooh ! " provkovala Zira. " Ne Ziro .. " řekl Kopa a skočil na Ziru. " .. to ty !! "  sekl ji přez oko tak silně až o něj přišla. " Moje .. moje oko .. ty .. TY !! " strhla se krutá bitka.Ziře se nakonec podařilo Kopu ze sebe strhnout a ten skončil vyset za výstupek. " Kopo , ty jsi si vážně myslil že mě porazíš ? " pousmála se Zira.Pak zaryla drápy do Kopových tlap a ten vyjekl bolestí. " Ať žije princ .. " po těchto slovech Zira shodila Kopu ze skalního výstupku a ten skončil pod hladinou řeky.Pokračování příště


Kopův osud 4. část

14. října 2010 v 20:54 | Lara |  Psaná forma děl [Příběhy]
// v minulém díle Simba a Zira spadli do řeky //

Oběma se podařilo vynořit a pokoušeli se připlavat ke břehu.Proud je táhl k vodopádu což nebylo dobré.Simbovi se podařilo zachytit vystrčené větve vyvráceného stromu , Zira takové štěstí neměla.Snažila se vzdorovat proudu ale bylo to marné. " Zirooo !! " křičel Kopa. Nakonec Zira zavřela oči a poddala se proudu jako by byla smířená se svým osudem. " Neee ! " řval Kopa. Simba to vše viděl a pak se rozhodl udělat něco pro Kopu.Odrazil se od větve a Ziru si přitáhl. " Proč tohle dělám ? " pomyslel si.Oba pak skončili vyčerpaní na břehu. " Ziro .. " Kopa se k ní rozběhl. " Mami ? " Nuka byl u ní také.Nala mezitím pomohla vstát Simbovi. " Smečko ! Plný útok ! " prohlásila Nala.Zira se už probrala a hned na to odpověděla. " Smečko ! Zaútočte ! Ochraňte Kopu ! " křičela.Pak se zvedla a i s Kopou vystoupila na blízkou skalku.Za nimi byla smečka vyhnanců. " Musíme útočit jako jeden ! " A tak se všichni vyhnanci v čele se Zirou , Kopou , Dotty a Spotty rozběhli naproti smečky ze Lví říše. Vyhnanci se s nimi nepárali , zuby zaráželi do masa co nejhlouběji , škrábali silně a hlavně na zranitelnější místa , chlupy lítaly vzducehm jaká to byla pranice.Kopa mezitím bojoval s jednou lvicí která se ho neodvážila nějak zranit , byl to přece syn krále ! Kopa toho využil a jako pravý vyvolený Scara lvici rychle zamordoval. " Stále mě chceš zpátky , Simbo ? " řekl Kopa svírájící krk mrtvé lvice.V tom se však Simba vzchopil , odrazil se proti Kopovi a zakousl se mu do zad.Nala  a nějaké lvice z její smečky se mezitím postarali o Ziru. " TY HLUPÁKU !! POLOŽ MĚ NA ZEM !! DĚLEJ !! " ječel Kopa když ho Simba odnášel od bojiště.Nakonec ho přitiskl k zemi. " Kopo přestaň si semnou hrát a - " jenže Kopa Simbu přerušil. " Zmlkni a něco mi pověz ! " Simba se snažil sklidnit. " Proč jsi zabil svého vlastního strýce ? " zeptal se Kopa nedůvěřivě.Simba se na Kopu podíval. " Fajn... poslouchej. " A tak jsme se opět dostali do minulosti - Vrátil jsem se do Lví Říše  abych usedl na trůn.Můj strýc Scar byl tenkrát králem a dovolil hyenám žít ve Lví Říši - ta umírala.Scar měl ze mě strach ale silnější než strach u něj převládalo sobectví.Proto na mě zaútočil.Já byl silnější a skopl ho ze Lví Skály.On spadnul k hyenám které ho roztrhali .. " Proč jsi mu nepomohl ?! " přerušil vyprávění Kopa.

" Protože Scar zabil svého vlastního bratra , mého otce a  tvého dědečka Mufasu , Kopo. "  Kopa nevěděl co na to říct. "  Takže .. můj otec není vrah .. ? " " Samozřejmě že nejsem vrah ! To hyeny zabili Scara ne já ! " Kopa byl smutný i naštvaný.Zira ho oklamala.Sáhl si na oko. " Já .. mám jizvy ? " Simba tiše přikývl. " Zira .. " zavrčel Kopa.Postavil se a vrhl se mezi Nalu a Ziru.Ta od něj dostala pořádnou ránu do nohy. " Aah ! " Zira spadla na záda a uviděla kdo ji zranil. " Kopo ?! Cože .. " " Už vím že jsi mi lhala ! Vím od koho mám tyhle jizvy , vím všechno ! " řval Kopa. " Ale Kopo .. ty chceš být s tím vrahem ? " " MLČ !! Můj otec není vrah !! Scar ano !! " ječel na Ziru. " Jdi odsud !! Zmiz !! Mé místo rozhodně není vedle tebe !! " Kopa se už poněkud uklidnil , poodešel za svou matkou a lehce se jí otřel o bok. " Vracím se domů , mami. " Nala se usmála. Zira byla naštvaná. " Nemůžeš jen tak odejít !! Jsi vyvolený !! " postavila se a ikdyž trochu kulhavě doběhla ke Kopovi. " Nemůžeš jen tak odejít !! " " Ale může Ziro ! " Sarabi se do toho vložila a neváhala.Skočila po Ziře a ukázala jí kdo je tu pánem.

(c) Noweia

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ