Únor 2011

Thilo, ty zatracená, líná, nejlínější kůže ze Scarfanu!!!!!! XD

25. února 2011 v 16:06 | Thila- StarLion |  Výtvory - Thila
Hmmmm, já jsem TAK- STRAŠNĚ- LÍNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak vám sem dám alespoň další hrůzičku co jsem nakreslila. Ano, opět smutnou. A ano, opět smutnou ZIRU! (Sorry Ziro z TLK ale já nevim... Nějak dlouho jsem nekreslila nic smutného). Mno, jo no. Tak co?

Takzvané EPY

14. února 2011 v 21:16 | Nala |  Výtvory - Nala
Tak, vytvořila jsem pár EPŮ. :D Je to náročnější, než se zdá... Jeden vyEPOvanej (vyretouchovanej) obrázek mi zabere tak... čtvrt hodiny... o___O když je těžkej, určitě i víc...

No, začneme lehčími, kde je Nala a Simba.
scarfan14.blog.cz
Tady je zase Mufasa a Simba.
scarfan14.blog.cz
A tady dost těžkej EP!! :D Kovu.
scarfan14.blog.cz

Kiara x Simba

14. února 2011 v 21:09 | Nala |  Videa
Našla jsem krásné dvě videa na sebe navazující, kde se Kiara a Simba mají rádi. :) Mimochodem, v tomto videu není Kiara Simbova dcera!!!! První video je z jejich dětství, a to druhé s krásnou písní. XD To druhé je o tom, že Kiara lovila, ale lov ji zkazila Nala. Pak viděla, jak se Nala k Simbovi tak tulí, že zesmutněla, a když ji Simba všechno vysvětlil, bylo to OK. XD Příjemnou podívanou. :) Videa vyrobila Nala2061.

1. část

2. část


Obrázky s příběhy - 2

13. února 2011 v 17:52 | Keta |  Obrázky
http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2010/058/0/8/Ziras_Madness_by_kitchiki.jpg


Zira konečně padla, sklouzla po špíně a zanechávala za sebou krvavou stopu. Pokusila se vstát, ale ihned znovu upadla; byla poražena.
Simbova smečka a vyhnanci se kolem ní shromáždili v kruhu, sdílejíc napětí, když ji sledovali, jak se její poničené tělo snaží vstát a stále znovu a znovu padá.
Konečně se vzdala a obrátila se, aby vážně pohlédla na Simbu s rozšířenýma očima.
'Ještě není příliš pozdě na to, abys zapomněla na minulost!' řekl jí Simba. 'Vrať se k nám, přejdi na naši stranu! Můžeme ti pomoct!'
Vykročil kupředu, aby jí pomohl, ale ona se ohnala a přinutila krále držet se zpátky.
'Ne!' zašeptala. Vypadalo to, že dav zneklidnil nový výraz, který nasadila. Velký úsměv roztažený po tváři a její ještě více rozšířené oči, lesknoucí se humorem.
'Umírám!' usmála se, 'Jsem poražena!' Rozesmála se a tím přerušila mírumilovné mlčení, které padlo na lvice. 'BOLEST! PRAVÁ BOLEST!' smála se, téměř křičíc ve svém znepokojivém smíchu. 'TOHLE JE TAKOVÁ LEGRACE! MOJE VLASTNÍ SMEČKA SE OBRÁTILA PROTI MNĚ... UAHAHAHÁ! JE TO TAK LEGRAČNÍ! MOJE VLASTNÍ DĚTI...' Otočila se na Kovu s tak rozšířenýma očima, že téměř zakrývaly zbytek tváře. 'TY! TY JSI TAK... HLOUPÝ!' Vybuchla v dalším hysterickém záchvatu. 'SBOHEM, MÍ PŘÁTELÉ! UŽILA JSEM SI TOLIK LEGRACE! TOHLE VŠECHNO BYLA TAKOVÁ ZÁBAVA! DĚKUJI VÁM!' Řvala v čirém veselí.
Kiara vystoupila z davu. 'Musíme jí pomoct!' vydechla.
'NE!' Vitani jí skočila do cesty a obrátila se ke své matce. 'Ona to takhle chce...'
Smečka v tichu sledovala, jak se Ziřin smích nese nocí a pomalu odumírá, jak se ztrácel i její vlastní život.

Kdyby Mufasa přežil ..

13. února 2011 v 15:55 | Lara |  Obrázky
Našla jsem jeden obrázek . (Text na něm jsem přeložila já )Ikdyž na něm jsou postavy ze Lvího Krále které nemám ráda hned mě dojal ! Je tak krásný .. koukněte se sami !
Nevim, nevim...

13. února 2011 v 15:02 | Thila- StarLion |  Výtvory - Thila
Nějak nevím co přidávat. Hrabala jsem se teď ve složce se staršími obrázky a jeden jsem našla. Kreslila jsem ho někdy chvíli po založení mého blogu (o lvech, IT, TLK a tak. Blogy mam 4! XD), takže to není nic moc. Přikreslila jsem tam Simbu (dneska) a rozhodla se přidat tam krátký příběh.
Scar VS Mufasa a Simba
Král Mufasa se procházel po Hrdých zemích. Po chvíli došel až k hranicím Vyhnanství. ,,No ale, ale... Kdopak nám to sem zavítal?" ozval se za ním ďábelsky posměšný hlas. ,,Scare..." Mufasa zavrčel aniž by se olhédl. ,,Co tu děláš?" zeptal se ostře Mufasa. ,,Jen sháním jídlo pro své přátele, které mimochodem jeden tupý, namyšlený a velmi naivní král vyhnal." ,,Hyeny..." Mufasa automaticky zavrčel a postavil se do bojové pozice. ,,Vážně si myslíš, že mě porazíš Scare?" zeptal se poté ostře. ,,Scare?" nikde Scara neviděl. ,,ROAAAAR!!!" zaznělo za ním a od prudce padl k zemi. Mufasa se prudce postavil a vrhl se na Scara. ,,Ne!" ozvalo se ze křoví. Dva lvi, kteří právě bojovali u hranic vůbec netušili že je ze křoví pozoruje malé lvíče. Simbovui tekly po tvářích slzy. Nevěděl, co dělat. Co, proboha CO, má udělat, když se jeho otec pere s jeho strýcem. Přikrčil se tedy jen za křoví a dal se do pláče nad pomyšlením, že se navzájem dva členové jeho vlastní rodiny snaží jeden druhého zabít.
Konec

Tak co? Já vím, ten obrázek je děsnej, ale vážně... Kreslila jsem ho před několika měsíci (lépe řečeno ještě v roce 2010). Ale příběh ujde ne?

Kopa

12. února 2011 v 15:02 | Keta |  Videa
Na YouTube jsem našla tyhle videa... Vyrozumněla jsem, že jsou o Kopovi a že se 15 lidí dohodlo, že udělají každý jednu část celkového příběhu... Myslím ale, že se jim to tak nějak... nepovedlo :D
Myslím, že s tím přestali a nedokončili to, i když to nevím jistě... Každopádně dávám vám dvě z těch patnácti videí, která se mi nejvíc líbí xD
Radši vám napíšu o co ve kterém videu jde xD Takže tady se Kopa (malý Simba) pohádal se Simbou (velkým Simbou) a odešel pryč... Zatím ve Vyhnanství se Vitani pohádala se Zirou... A to všechno proto, že se Vitani a Kopa mají rádi a jejich rodiče se nenávidí... ;)Mno a tady jde o to, že na Kopu (malého Simbu) zaútočí Zira a tak uteče do džungle, kde vyroste (Kopa jako dospělý vypadá jako Simba ze Lvího krále 1 ;)), ale nakonec se vrátí a najde Simbu (dospělého Simbu ze Lvího krále 2) jak bojuje se Zirou. Mno a Kopa se postaví Ziře a Vitani se přidá na jeho stranu ;)

Obrázky s příběhy

12. února 2011 v 14:24 | Keta |  Obrázky
Z mého hlavního blogu... ;) (Možná bych mohla někdy přeložit další, co myslíte...? :D)


http://fc05.deviantart.net/fs38/i/2008/351/3/b/Sarabi__s_Pain_by_TamberElla.jpg


Co kdyby Scar zabil Simbu jako lvíče? Co kdyby lvice byly na lovu a našly ho?
***
Sarabi se náhle zastavila. Sarafina a Nala se zastavily hned za ní.
"Ne..." zašeptala. Vrhla se k malé, zhroucené postavě. Postava byla pokryta šrámy a modřinami. "Simbo!" vykřikla. Rozeběhla se k němu a vzala ho do tlapek. Princ byl mrtvý.
Nala zalapala po dechu. Šokována zabořila tvář do matčiny srsti.
Mrholení zesílilo. Za okamžik se změnilo na hustý déšť. Velké kapky skryly jejich slzy. Kdesi blízko zahřmělo a přehlušilo jejich žalostné volání k nebeským výšinám, když si tři lvice vylévaly srdce od bolesti.
***

Klanové země - Strana 30-40

12. února 2011 v 14:17 | Keta |  Komixy
Další stránky komixu z mého hlavního blogu xD

Překlad by me

Tak tahle by to opravdu nešlo!

1. února 2011 v 20:01 | Nala |  Deník - Nala
Asi si říkáte achjo, no jo, Nala si opět stěžuje. Ano, stěžuji. Ale tentokrát opravdu musím!
Nebudu dělat časopis! Stačí se podívat:
ScarFan Časopis // scarfan14.blog.cz
Tady dole je napsáno: A CO SI O TOM MYSLÍTE VY? Vás ani nenapadne napsat pouhý komentář třeba s odpovědí! Nebo tady:
ScarFan Časopis // scarfan14.blog.cz
Poznávačka: Každý den se dívám na e-mail. A NIKDO NEODPOVÍ!!!!!! Sice jsem se ptala na chatu, ale kdybych se neptala, ZASE NIC!!! Prostě...
Fakt už... jste opravdu tak líní? --"""" Podívejte se na Swirall... hned první článek... Tam se lidi zapojují... ano, je jich tam sice hodně, a nás málo. Vlastně tři. Lara, já a Thila. Keta není příliš aktivní, tu počítat nemůžu. (promiň) Ale vy prostě nechcete ScarFan zlepšit, jak se tak dívám... DĚKUJI VÁM ZA MARNOU SNAHU!!!!!

Únor 2011 - Co vás čeká?

1. února 2011 v 19:57 | Nala |  Aktuality v klubu
Na co se můžete těšit v měsíci Únoru v roce 2011?

• Určitě na momentky od Naly, na pár blendů a grafických pokusů také od Naly. Thila se chystá na příběh. A Lara? Ta nás určitě s něčím překvapí.

Scar, svůdník všech "female" postav

1. února 2011 v 19:53 | Nala |  Videa
Je tu několik crossoverek se Scarem a dalšími postavy z různých filmů.