Srpen 2011

Co se stalo? :(

21. srpna 2011 v 16:26 | Keta |  Deník - Keta
Dala jsem vám na SFTT o týden víc, protože někteří z vás říkali, že na něj napíší a minulou neděli jsem tu výsledky neviděla... A teď koukám a vidím, že ani za ten další týden nikdo nic nenapsal? :(
Mám vůbec vyhlašovat další téma? Nebo mám dál čekat?
Nebo mám Téma Týdne zrušit? :(
Fakt by se mi hodila nějaká rada... :/

http://fc00.deviantart.net/fs46/f/2009/194/a/e/Zira_by_Elezar.jpg

Strážný Anděl 2/2

19. srpna 2011 v 18:03 | Any-lee |  Psaná forma děl [Příběhy]
tak, druhý díl... :-) :DUpravená momentka xD

13. srpna 2011 v 15:43 | Lara |  Momentky

Momentku pořídila Keta , já ji jen upravila ! xD

Shenzi v roli Terminátora , Ed je šprt a Banzai šprty moc rád mlátí XD

7. SF Téma týdne - Od Kety

4. srpna 2011 v 21:59 | Keta |  SF Téma týdne
Ta lvice je Sarafina, pokud jste nepoznali ;)
Mám chuť na to téma napsat takových příběhů, ale nemám kdy! Dx

Oznámení: Chystám se přeskočit jeden týden, co se vyhlašování témat týče. Tedy, že tohle téma zůstane i na další týden. Nové téma bude vyhlášeno až čtrnáctého. Je tomu tak proto, že jedu na dovolenou a nechce se mi zase tak zatraceně nestíhat to téma... xD Prostě: Téma týdne si dá týden pauzu, takže můžete na stávající téma psát po dobu dvou týdnů. Stejně nikdo nepíše, takže to může být všem fuk...


Spravedlnost

Vysokou trávou Lví říše obezřetně procházel hyení samec a za ním šlo malé hyení štěně. Co chvíli málem upadlo, protože už bylo unavené a nohy ho sotva nesly.
"Tati, mám hlad," zakňouralo.
Jeho otec se k němu otočil, se smutkem v očích: "Já vím, Banzai, ještě vydrž. Tady určitě bude něco k jídlu, i kdyby to mělo být..."
Náhle jeho pozornost upoutalo tiché zakňučení.
"...lvíče," dokončil a na jeho tváři se objevil šťastný úsměv. Věděl sice, že na sotva narozeném lvíčeti moc masa nebude, ale všechno lepší než nic. Navíc tohle vypadalo na slabé lvíče - na nějaké, kterému zemřela matka a nikdo se o něj nechtěl postarat.
"Zůstaň schovaný tady v trávě, Banzai," řekl svému synovi a potom obezřetně vystoupil z trávy na malý hliněný plácek, kde na zemi leželo sotva narozené lvíče, kňučelo strachy a nešikovně se postrkovalo tlapkami po zemi, jakoby ve snaze o útěk. Byl z něj cítit pach nějaké lvice, jeho matky. Pak k hyeně vítr zanesl další pach: o kus dál leželo potrhané tělo lvice. Kdo ví, proč ji prérijní psi -jejichž pach rovněž cítil - zabili, když ji ani nesežrali. Možná jim ukradla jejich jídlo a tohle byl její trest.
Sklonil se, aby prokousl lvíčeti hrdlo...
"Nech ho být, hyeno!" zavrčel najednou kdosi.
Vzhlédl k novému příchozímu. Od Lví skály, která se tyčila na dalekém obzoru, přícházela lvice. Měla béžovou srst a zelené oči, plné hněvu.
"Co se tady stalo?!" zeptala se, ale aniž by počkala na odpověď, ohnala se po Banzaiově otci tlapou a přinutila ho od lvíčete odstoupit. Potom se nad lvíče ochranitelsky postavila a znovu zavrčela: "Ty! Tys zabil jeho matku a chtěl jsi zabít i jeho?!"
Hyena byla překvapena tím náhlým obviněním. Copak lvice necítila pach prérijních psů? Dost možná si ho akorát spletla s pachem hyen...
"Já jsem ne..." začal, ale přerušila ho: "Tvé lži mě nezajímají! Samozřejmě, že by ses nikdy nepřiznal. Vrahu!!"
Lvíče u jejích nohou vyděšeně zakňučelo.
"Co děláš vůbec ve Lví říši?! Přijdeš si sem, i když nesmíš a zavraždíš jednu z nás?! A chceš zabít i nevinné lvíče?!" hlas lvice stále víc stoupal, až už vzteky křičela. Po vyřknutí posledního slova se bez varování vrhla vpřed a zaryla drápy do těla Banzaiova otce. Hyena zařvala bolestí.
"Ale já ne-" znažil se marně překřičet hlasité vrčení lvice, když do něj drápy zarývala dál a dál. Nechtěl, ale musel se s ní začít bít, i když ji toužil přesvědčit o své nevinně.
Nakonec ho lvice kousla do břicha, tak hluboko, že silně krvácel a nechala ho v bolestech padnout k zemi. Věděla, že už nemá cenu se jím dál zabývat, protože brzo vykrvácí. Otočila se ke lvíčeti a olízla ho: "Pojď, neboj se. Ta zlá hyena ti už neublíží a já se o tebe postarám. Budu ti říkat... Mheetu." Pak svého nového synka popadla do tlamy a odběhla směrem ke Lví skále.
Jakmile se vše utišilo, k smrti vyděšené hyení mládě vyrazilo tryskem z trávy a přitisklo se ke svému otci. Při tom se ušpinilo od jeho krve.
"Tati? Tati, jsi v pořádku?" do očí mu vstoupily slzy. Přál si, aby byl jeho otec v pořádku. Tak strašně si to přál.
"Banzai," zašeptal zlomeným hlasem jeho otec z posledních sil, "poslouchej mě. Musíš běžet na Sloní hřbitov, rozumíš? To je támhletím směrem, přímo před tebou." Očima těžce naznačil směr, protože na pozvednutí tlapky už sílu neměl.
"Pověz jim, co se stalo. Postarají se tam o tebe. Přijmou tě do klanu, když jim povíš mé jméno. Budou vědět, kdo jsi."
Zavřel oči a chvíli jen zhluboka dýchal.
Banzai se nepohnul. "Ty se mnou nepůjdeš?" zeptal se.
Na tváři jeho otce se mihl nekonečně smutný úsměv: "Ne, můj synu. Jsem moc unavený. Budu se muset prospat. Ale ne, nečekej tady, až se vzbudím... Ta lvice by se mohla vrátit. Utíkej a neohlížej se. I když mě neuvidíš, budu vždy s tebou. Mám tě moc rád, Banzai."
Štěněti do očí vstoupily slzy, když tichounce odpovědělo: "Já tebe taky, tati." Pak trochu bojácně olízlo svému otci tvář a rozeběhlo se určeným směrem.
Jeho otec zatím zavřel oči a pokojně usnul - aby se už víckrát neprobudil.

http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/213/f/9/Her_Mom_ate_your_Dad__by_KryptidAnimals.jpg

Chybějící části - Strana 30-40

4. srpna 2011 v 18:24 | Keta |  Komixy
Nechci bejt otravná, ale... podle mě tohle téma týdne není tak strašný, ne? Myslela jsem, že na něj byste třeba něco napsat mohli...

Překlad by me

Juffy - obrázky

3. srpna 2011 v 21:03 | Nala |  Obrázky
Našla jsem jednu kreslířku TLK. Juffy. :D

:DD

"Mami, můžu jít s Kopou?"

3. srpna 2011 v 17:28 | Nala |  Obrázky
Nádherný obrázek. :) Všimněte si, že je to o jednu generaci. ;D

- "Mami, můžu jít se Simbou?"
...
- "Mami, můžu jít s Kopou?"
Nakreslila Nadra

Simba x Vitani

1. srpna 2011 v 22:41 | Keta |  Videa
Nikdy bych nepomyslela na tyhle dva dohromady, ale vypadá to, že autoři videí myslí na všechno xD
...Tady je pár videí se Simbou a Vitani :D
Tyhle bohužel nemají moc děje, protože klipů s Vitani je málo...