Listopad 2011

Šílenství krále Scara existovalo!

30. listopadu 2011 v 7:42 | Any-lee |  Zajímavosti
Tákže, Mohatuovu vládu ještě musím dopřeložit, takže mezitím tu dávám tohle: něco, co jsem našla: Šílenství krále Scara doopravdy existovalo, i ve filmu!. samozřejmě, když si to představíme, můžeme říci, že Zira byla jeho partnerka (o tom nepochybuji). nechápu, proč do toho radši nedali Ziru a ne tu hloupou Nalu :D (nojo, vím, tehdy ještě ani nebyla v plánu :D) podle mě to bylo tak, že jakmile Nalu vyhnal, vybral si jako svou královnu Ziru :). hehe, a upřímně jsem ráda, že to vystřihly. Scar na mě působil jako úchylák! :D každopádně, zde máte video a pod ním vysvětlení :)
teď vám to celé představím. Děj byl takový: Zazu mluvil se Scarem o tom, že by si měl promluvit s Hyenami, protože hrdé země umírají. A že kdyby tady byl Mufasa, nestalo by se to. Scar ho napadl a potom se ho naštvaně zeptal, co jeho bratr měl ale on ne. a Zazu mu odpověděl "Milující rodinu" a "Věrnou královnu". Scar se tedy rozhodl, že si najde královnu a bude s ní mít potomky a poté bude "nesmrtelný". (To samé co v muzikálu). potom vešla do jeskyně Nala a řekla Scarovi, že je chaos kolem. Scar jí ale ignoroval a začal ji "obtěžovat". potom ho ale škrábla do tváře a utekla. Scar jí ale řekl, že tak či tak bude jeho a prohlásil ji jako svou královnu. Nala ho ale odmítla. Potom ji začal vyhrožovat, že bude jeho královna, nebo ji vyžene ze lví říše navždy. Nala mu řekla, že to nemůže udělat. potom se lvice sešly a začaly Nalu chránit. potom Scar svolal hyeny, a ty Nalu vyhnali a začali zpívat "Be Prepared".

A obrázek na závěr :D

Mohatuova vláda 1-10

19. listopadu 2011 v 20:55 | Any-lee |  Komixy
Tákže, než bude další část příběhu, dáme si opět něco z Mohatuovy vlády :D tentokrát komix :D a to *FLOP* jsem nezapoměla přeložit, je to prostě jen zvuk :D. a ano, mám tam pár chybek, prosím nevyšilujte hned :D
Překlac (c) me

The Old story 5.část

16. listopadu 2011 v 18:53 | Any-lee |  Psaná forma děl [Příběhy]
Žár, jenž planul v Uřině srdci, byl velmi mocný. však její duše mocná nebyla, její strach a smutek ji polhcoval a měnil jej v zlo a nenávist...

The Old story 4.část

11. listopadu 2011 v 21:28 | Any-lee |  Psaná forma děl [Příběhy]
PŘEKVÁPKO!!! po dlouhý době zas tohle. jo, a pardon, že je to tak dlouhý xDD

Sarafínina videa

4. listopadu 2011 v 18:00 | Sarafína |  Videa
Mám takový dotázek: Nechtěli by jste upravit rubriku videa?
Jak máme ty svoje rubriky s tím rozcestníkem (příklad) tak by jsme měly pod tím "Výtvory" ještě "Videa" a tam by jsme si dávaly ty svoje. Ty ostatní videa od někoho jiného by jsme dávaly do samostatné rubriky Videa. Co myslíte? Já jen, že v té rubrice "videa" je kápek chaos :D.
A nechci všecko upravovat bez svolení ostatních adminů.. ;)

Jinak aby to tu trochu oživlo sem dám pár mých TLK videí, které jsem sem ještě nepřidala.

"Ti praví vyhnanci"

1. listopadu 2011 v 11:37 | Sarafína |  Zajímavosti
Všimli jste si někdy, že Nuka a Zira zemřeli v té samé rokli?
A že Nuka, Zira i Scar než zemřeli tak odněkud spadli?? :D