Květen 2012

Podobné scénky

27. května 2012 v 14:03 | Nala |  Soutěže
Při výrobě videa mě přepadla zajímavá myšlenka a má to jistou souvislost s mými (ano, velice oblíbenými) crossoverkami... :3 Snad se Vám bude líbit a zúčastníte se této soutěže.. :]
ZADÁNÍ: Můžete napsat buď článek a k tomu krátkou povídku, nebo jen ke článku dodat vlastnoručně vyrobený komix nebo jednoduchý obrázek, nebo stačí ilustraci okopírovat odněkud jinud (a samozřejmě přidat zdroj, že ano ;]).. Zkráceně, možností je hodně. Jen mi, prosím, sem do komentářů dejte odkaz, pokud bude článek jinde než zde na našem klubu, tedy např. na Vašem blogu atp. A ještě něco; je mi úplně jedno, zda to bude lev se lvem nebo lvice se lvicí, lvíče s někým jiným.. Tedy ON + ONA či ONO + ON a tak dále... Stíháte? ^^ (Abyste si nemysleli, že nepovoluji Simbu a Kovua.. ale pro ujasnění je to v příkladu.) Takže tedy: SPOJITOST MEZI OBĚMA DÍLY!
PŘÍKLAD: Tak třeba ve Lvím Králi 1 leží dospělý Simba v noci na trávě a pozoruje hvězdy. A vedle něj leží Timon a Pumba.. ale co to? Autoři druhého dílu se samozřejmě inspirovali a nakreslili tutéž scénu, jen s jinými postavami. Čili kšá, prase a surikato a vítej Kiaro ležící u Simby. (Chápete, že? :D)
TERMÍN: Prozatím neurčen.
VÝHRA: Uvidí se. Každopádně u povídky hodnotím gramatiku a celou pointu. U komixu hodnotím pointu. (Ne, kreslení je mi vážně jedno. ;D Ale prosím Vás, ať to jde alespoň poznat.. Pokud ne, stačí udělat béžovou čáru a k ní udělat šipku a nad šipku napsat "SIMBA", hnědou čáru, k ní šipku a nad šipkou bude "KOVU". :D SAMOZŘEJMĚ TOTO POUZE V KRAJNÍCH PŘÍPADECH!!!) Pokud budete chtít udělat něco jiného než obrázek nebo příběh, dobře, to záleží jedině na Vašem uvážení, pak se rozhodnu, co budu hodnotit a dám Vám vědět. (:
♥ ~ иαℓα

Design na zbytek jara a na léto

15. května 2012 v 18:02 | Nala |  Aktuality v klubu
Tákže, už jsem konečně dodělala ten jarní design, jak sami vidíte. :]
Nevím, zda se mi povedl, ale ta ikona, kterou jsem k designu udělala, se mi líbí. ^^ Vím, že tenhle design není úplně nejlepší, je to spíš jen "předělávka" designu od Lvíčka.. Ale vzhledem k tomu, že nemám inspiraci a neumím spravovat nastavení, tak jsem prostě udělala tuhle spatlaninu... :D Prostě se mi chtělo udělat jarní design, ten Lvíčkův byl modrý a... zimní. Jo. :D
No nic, tak ať se líbí. :3

♥ ~ иαℓα

Scarův dědic, Kapitola 1.

15. května 2012 v 14:03 | Nala |  Psaná forma děl [Příběhy]

Scarův dědic

Kapitola 1.

Nad Lví zemí právě vycházelo ranní slunce. Lví Říši zalila neonově oranžová zář. A právě v tu chvíli se probudila většina obyvatelstva.
Živo bylo především na Lví skále. Lvice ze smečky krále Simby se právě probouzely, stejně tak i jejich lvíčata. Některá už skotačila při všech smyslech a začala budit ostatní. Ale nejživějším se tehdy stalo jen jedno z nich.
"Tatí, vzbuď se! Haló!" křičel malý Kopa na svého otce, který právě otevíral víčka, ve snaze ho vzbudit.
"Kopo..." mohutný lev rozevřel tlamu a hlasitě zívl. "O co jde?" zamžoural na syna rozespale. "Dnes mi máš ukázat Lví říši!" připomněl mu Kopa vesele. Král Simba vstal. "Dobrá, tak pojď," prohlásil, když vycházel z jeskyně.
Zničehonic ale na královo pravé rameno usedl zoborožec jménem Zazu, králův majordomus. "Králi, špatné zprávy! U Napajedla je hádka mezi hrochem a zebrami, které se jen přišly napít. Hroch má nevhodné poznámky a odmítá zebrám poskytnout vodu!" oznámil Zazu rozhořčeně. "Letěl jsem, jak nejrychleji jsem mohl."
Simba otevřel tlamu, jako by už chtěl něco namítnout, ale tehdy přišel starý a moudrý opičák Rafiki. "Ach, tady jste, milostivý králi," zahlaholil s úsměvem na rtech. "Vládcům ze sousední země se právě narodila. Samička a sameček a hrdí rodiče vás i vaši rodinu zvou na zítřejší prezentaci potomků." Zazu ale začal mluvit o svém. "Myslím, že tuto radostnou novinu musíme na chvíli odložit, Rafiki. Zvířata jsou rozhádaná, král musí okamžitě jít na to místo!"
Do toho se ale vložil Kopa. "Ne, táta mi chtěl ukázat naše území!" - "Je mi to líto, mladý princi, ale král musí myslet především na své povinnost," opáčil Zazu.
Král se konečně odhodlal něco říct. "Dobře, přátelé, jen klid! Nejprve půjdu k Napajedlu, vyřeším hádku, potom ukážu Kopovi teritorium a zítra půjdeme na prezentaci. Myslím, že jsou všichni spokojení," prohlásil Simba.
Zazu přikývl na znamení souhlasu, bleskově roztáhl křídla a vzlétl. Simba se za ním vypravil, Rafiki je prozatím následoval.
"Já ne," zabručel Kopa, jenž tam zůstal mrzutě sedět.


Odpoledne strávené s rodinou

13. května 2012 v 15:27 | Nala |  Výtvory - Nala
Uh, tohle mi zabralo téměř celý den a jsem na tento výtvor celkem hrdá. ^^ Prosím, kritizujte slušně. Děkuji Vám. :]

Název: Odpoledne strávené s rodinou
Kresleno: Na počítači, myší

NEKOPÍROVAT, PROSÍM!
NEKOPÍROVAT, PROSÍM!

Videoooo

12. května 2012 v 15:08 | lvicek99 |  Videa
Po dlouhé době zase nějaké moje video XD já vím, je tam i Balto, ale nějaký povedený video jenom z LK jsem už dlouho neudělala...dělám furt jenom Animashe atd. (nebo přesněji delší dobu nedělám nic XDDD) takžee...Enjoy my video XDD

♥ ~ ℓvι¢єк99 (díky moc, Nalí :D)

Starý zvyk

12. května 2012 v 13:51 | Nala |  Komixy
♥ ~ иαℓα

Ty o tom víš?

12. května 2012 v 13:32 | Nala |  Komixy

♥ ~ иαℓα

Nala je zpět...

10. května 2012 v 21:51 | Nala |  Deník - Nala
...a jsem za to ráda! :3
No ano, fakt jsem se vrátila, jakmile to všechny adminky odsouhlasily. :] Nejspíš se trošku prošťouchnu v grafice a tak vůbec. :D Hodím sem svůj příběh, výtvarné pokusy, momentky, atd. A ráda bych se Vás zeptala... zda si mám změnit přezdívku z Naly na SnowFlake..? Každopádně, teď nějaké informace..
• Ten příběh se bude jmenovat Scarův dědic. Pojednává o.. Scarově dědici. :D (překvapivé, co?) Nom, zatím Vám nic neřeknu. ^^ Kdo si počká, ten se dočká. ;D
• Výtvarné pokusy, tím nemyslím jen kresby na počítači nebo na papíře, ale i blendy nebo videa. :] Nejraději vyrábím crossoverky, tedy pro ty, kdo neví, co to znamená; dám do videa scény například se Scarem ze Lvího Krále 1 a Ziry ze Lvího Krále 2. U některých videí, jež vyrobil někdo jiný, to vypadá vážně věrohodně, ale třeba u těch mých moc ne. :D (jelikož nemám Sony Vegas, tudíž ani cookiecutter či co.. :D)
• A další věci --> třeba soutěže. Přibližně mám představu, jaké by to měly být. :D

Tak zatím. :]

♥ ~ иαℓα

Začátky 1-10

4. května 2012 v 11:47 | lvicek99 |  Komixy
Ano, ano, začala jsem překládat nový komix...už zase XDDD

komix (c) Ileana
Překlad (c) jáTemnota, krev a smrt 1. kapitola

2. května 2012 v 15:21 | lvicek99 |  Psaná forma děl [Příběhy]
Můj novej příběh MUHAHAA >:DDD

Všude tma, mlha a podivné zvuky. Lvice potichu prochází mězi dvěma skalami. Najednou něco za jejími zády zašustí. Velké ostré drápy se do ní zaryjí a jsou v ní tak dlouho, dokud lvice nezavře oči. Poslední, co uslyší je hlasitý smích....

Nala otevře oči. Vyděšeně se rozhlíží kolem sebe. "To byl jen sen..." Vyjde ven na skálu a nechá si větrem čechrat srst. Slunce už pomalu vychází. Je to přesně rok, co Simba s Mufasou zemřeli. Při pomyšlení na ně Nale ukápne slza.
V tom se ve stínu jeskyně objeví temně hnědý lev. Ani se na lvici nepodívá a sejde dolů ze skály.
Nala ho chvíli sleduje. Pak vyjde z jeskyně lvice se světle hnědou srstí. "Copak tu děláš tak brzo?" Zeptá se Naly. "Vzpomínám na mého milovaného Simbu...a Mufasu. Byli to dobří králové (Mimo příběh: To si samozřejmě já nemyslím XDD), Scar se Mufasovi vůbec nemůže rovnat...je moc přísný a...hrozně se změnil" Lvice si sedne vedle Naly. "Mufasa byl jeho bratr, musí to pro něj být těžké přijít o bratra...možná proto se změnil. A nebo nám něco tají...Něco, co ví jen on..." Lvice vzhlédne ke hvězdám, které na obloze ještě zbyly. "Taky nechápu, proč si sem tak najednou přitáhl hyeny! V minulosti s nimi něco měl...ale já myslela, že na ně dávno zapomněl..." "Kdoví jak to bylo, Sarabi...čas ukáže..." řekne Nala a sleze ze skály. Míří k malému jezírku. Scar je tam taky. Nala kolem něj projde, jakoby neexistoval, tak, jako to udělal on předtím jí. "Dobré ráno, Nalo" Řekne nakonec znuděně. "Dobré ráno" Odpoví mu lhostejně Nala a jde se napít. Scar se vydá zpět na lví skálu. Nala chvíli pije a pak jde dál do lví říše, jen tak se projít.