Červen 2012

Dvě věže str.1

26. června 2012 v 14:59 | Sarafína |  Psaná forma děl [Příběhy]
Táák... Tady je první strana mého příběhu, který tvořím i jako komix, jestliže budete chtít, tak jak dopíšu příběh, zveřejním sem i komix. Předem upozorňuji, že příběh je dlouhý, ale bude zveřejňován po krátkých "stránkách".
Omlouvám se za případné chyby a překlepy (;.
snad se bude líbit (:.

Vše náhle probíhalo tak rychle... Zpráva o králově tragické smrti se po Lví říši roznesla během několika nemála hodin, ale obyvatelé říše tomu odmítali uvěřit. Ale jen co se pár nejvěrnějších lvic ze smečky do rokle vydalo, byli všichni nuceni té ošklivé nehodě uvěřit.
Pro všechny to bylo neuvěřitelné, srdcervoucí a zděšující. Král je mrtev. A ještě horší bylo, že jedinný následník trůnu zmizel. Ztratil se a ačkoliv se lvice snažily sebevíc, mladý princ Simba nebyl k nalezení.

DisneyLand

24. června 2012 v 15:58 | Nala |  Výtvory - Nala
Takže, v roku 2011 (to jsem byla v 6. třídě ^^) jsem jela se třídou do DisneyLandu ve Francii. :3 Fotila jsem a po příjezdu domů jsem chtěla hodit fotky sem, na SF. Ale neměla jsem se k tomu.. :D Takže to dělám teď, když se nudím. :D No...
Když jsem s kamarádkama vešla do jednoho obchodu, myslela jsem si, že jsem mrtvá. Fakt že jo. :D "Týjo, já se dostala do ráje... Tady mají normálně LVÍ KRÁL PLYŠÁKY!"...


Komix do Naliné soutěže X"D

24. června 2012 v 11:58 | lvicek99 |  Komixy
Tak jo, konečně jsem to dodělala...není to nic moc...až mi budete nadávat, že jsem to sem ani neměla dávat, prosím slušně X"D
OPOVAŽTE SE KOPÍROVAT!


13.SF téma týdne od Sarafíny

24. června 2012 v 11:33 | Sarafína |  SF Téma týdne
Bylo ráno, celá smečka lvic i se svým králem Scarem, jeho družkou zirou a jejich potomky spali v jeskyni na Lví skále. Slunce líně zářilo za horami v dálce a nemělo se k východu. A tak zůstala celá země zaplavena šerem.
Nikde se nic nedělo, dokonce ani ptáci, kteří obvykle létali a zpívali po Lví říši jaksi utichli. Hrobové ticho narušoval jen zlověstný šelest suché zežloutlé trávy a občasné zachrápání lvů.
A pak se ve vysoké trávě objevila jakási postava. Bylo to neobyčejné zvíře, které mělo dlouhou uhlově černou hřívu, která 'zvířeti' splývala až po ramena. Někdo by řekl, že je to znetvořený lev, stojící na zadních, ale ne. Byla to obyčejná asi dvanáctiletá dívka s hrůzostrašnýma očima barvy půlnoční modři, rty leskle červenými a pletí neobvykle pobledlou. Byla oblečená v černém korzetu se šněrováním ve předu a s černou dlouhou sukní a černými šněrovacími kozačkami.
Na svůj věk byla vskutku neobyčejně oblečená.
Počasí a ticho z okolí dodávalo tomu všemu děsící atmosféru. Kde jen se to dítě vzalo v takovéto zemi?

Černá kapka - Kapitola 1 - 5 "Destrukce"

23. června 2012 v 15:00 | Any-lee |  Psaná forma děl [Příběhy]
Aby jste pochopily, Černá kapka není nový příběh. Je to předělávka The Old story. Protože se mi ten příběh zdál nepropracovaný, bez děje a rozházený. Proto doufám, že tohle bude lepší :)

13. SF téma týdne od Lvicka99

3. června 2012 v 13:46 | lvicek99 |  SF Téma týdne
Není to nic moc, vyšla jsem ze cviku, ale snad se vám to bude aspoň trochu líbit XD

Scar se zrovna vyhříval na slunci na vrcholku Lví skály, když zahlédl něco malého béžového v trávě. A hýbalo se to! Scar podrážděně vstal a seběhl dolů ze lví skály a řítil se k té věci, s myšlenkou, že je to nějaký vetřelec, co jim při nejlepším chce ukrást jídlo. Přišel k tomu a hlasitě na to zavrčel. To ze sebe vydalo hlasitý, otravný zvuk. Scar zařval a ta věc začala křičet ještě víc. Za chvíli se přiřítily lvice. "Scare, co se to tady děje?" Scar jen kývl hlavou k té věci. "Lidské mládě?" Řekla Sarabi. "A tady ve Lví říši?!" Scar se zamračil. "Takže lidské mládě říkáš? No, nikdy jsem to nejedl, můžu to aspoň pro jednou zkusit, taková šance se už možná nikdy nenaskytně" Scar se ušklíbl a Sarabi zavrčela. "To nemůžeš myslet vážně? Když je tu i to lidské mládě, musí tu být i jeho rodiče! A lidí většinou bývá hodně pohromadě, takže jestli jim zabiješ mládě, příjdou na nás všechny a bouchacími klacky a zabijí nás!" Scar se znova zamračil. Pak se ale škodolibě usmál. "Dobře, klidně si ho nech, jestli dokážeš najít jeho rodiče, vrať jim ho. Ovšem pokud je do týdne nenajdeš, zabijeme ho!" Pak odešel na Lví skálu. "Jestli to chceme stihnout, musíme vyrazit hned" Řekla Sarafina. Sarabi souhlasně kývla a vzala toho malého člověka do zubů. Vydaly se na cestu.
Scar si mezitím užíval toho, že jsou lvice pryč a nemusí poslouchat jejich stížnosti. Zato s jídlem to bylo horší. Pár lvic, co tam zůstalo nestačilo nakrmit celou hyení smečku, takže si některé hyeny musely lovit samy, což nebylo jejich zvykem a tak většinou nic nechytly. Dokonce se do lovu zapojila i Zira, které se docela dařilo, ale jídlo, které ulovila snědla ona se Scarem, takže na ostatní nezbylo. Bylo to snad poprvé, co se Scar těšil, až se zbytek lvic vrátí.
Lvice putovaly dlouho, dny rychle ubíhaly. Když už ztrácely naději, ucítili pach dalších lidí! Okamžitě běžely tím směrem a uviděli podivné věci. Lidé v těch věcech byli a drželi v ruce divnou věc, ze které každou chvíli vystřelovalo světlo a několikrát je praštilo do očí. Jeden člověk se najednou rozběhl k Sarabi. Ta okamžitě člověčí mládě pustila na zem a ustoupila. Člověk si ho vzal do náruče a běžel zpátky k ostatním lidem. Potom ta podivná věc i s lidmi zmizela pryč. "Podivná stvoření, ti lidé" Řekla Sarafina. "To ano...nejspíš už by jsme se měly vrátit" Odpověděla Sarabi a vydaly se na cestu zpět.
Zbýval poslední den do návratu Lvic a Scar začal litovat toho, že to lidské mládě nesežral a poslal s ním lvice pryč. "Jak jsem mohl být tak hloupý? Vždyť můžou utéct pryč a nevrátit se!" Když v tom uslyšel řev. Byl to řev Sarabi. Ohlašovala tak, že se vrátily. Scar vyběhl na vrchol Lví skály. "Vypadá to, že opravdu našly rodiče toho mláděte. Taková škoda!"
Lvice vyšly na Lví skálu. "Našly jsme je, Scare, takže ses marně těšil na hostinu" Ušklíbla se Sarabi. Scar jen zavrčel a lvice si šly po té dlouhé cestě lehnout do jeskyně. Všechno pak pokračovalo, jakoby se vůbec nic z toho nestalo.

13. SF Téma týdne

2. června 2012 v 13:28 | Keta |  SF Téma týdne

Tématem týdne je:

Lidské dítě ve Lví říši

Co by se stalo, kdyby se do Lví říše zatoulalo lidské dítě? Záleží už na vás, jak by se tam dostalo: žilo by v domorodé vesnici? Ztratilo by se lidem, kteří by do Afriky přijeli na dovolenou?
Také dobu, kdy se tam dostalo, nechám na vás. Mohlo se tam objevit za vlády krále Scara, Mufasy, Simby, Kovua...
A konečně nejdůležitější otázka: co si s ním lvi počnou? Zachovají se přátelsky? Adoptují dítě, nebo se mu pokusí najít jeho rodiče?

http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2012/153/c/3/happy_family___commission_by_nala15-d521rlm.jpg